Home » , , , , » Alüminyum Derneği

Alüminyum Derneği


Alüminyum Derneği, agresif günümüz pazarında en sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir otomotiv, ambalaj ve inşaat malzemesi olarak alüminyum tanıtmak için küresel çalışır. Dernek ABD ve alüminyum, alüminyum geridönüşümü ve fabrikasyon ürünler yanı sıra, sanayinin tedarikçi üreticilerin yabancı tabanlı birincil üreticileri temsil eder. Dernek endüstrisinin, çevresel, toplumsal ve ekonomik hedeflere ulaşmaya yönelik programlar ve hizmetler ve asist ile sektörüne liderlik sağlar. Üye şirketler dünya çapında birçok işlerini yürütmek, ABD'de 200'den fazla tesisleri işletmek.


Alüminyum Derneği Misyon

Alüminyum Derneği agresif tarafından küresel alüminyum sektörünün büyümesini teşvik liderliğini ve hizmetleri aracılığıyla üyeliğine değer sağlayacaktır:

Sürekli rekabet malzemeleri karşı alüminyum konumunu güçlendirmek.
Geliştirilmesi, korunması ve alüminyum ürün uygulamaları için müşteri gereksinimlerini elde küresel standartları teşvik.
ABD ve uluslararası hükümetler, üyeliği çıkarlarını temsil.
Aktif toplum ve çalışan çevre, sağlık ve güvenlik sorunlarını çözmek için araştırma ve eğitim sağlanması.
Toplama ve veri, istatistik ve doğru bir şekilde ve zamanında alüminyum endüstrisi hakkında diğer bilgiler sunmak.
Ve tarafından ... güçlü yurt içi ve küresel ittifaklar kurarak sanayi gücü yararlanarak
Jika Anda menyukai Artikel di blog ini, Silahkan klik disini untuk berlangganan gratis via email, dengan begitu Anda akan mendapat kiriman artikel setiap ada artikel yang terbit di Creating Website

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Alüminyum istanbul - İletişim e-mail: seo.istanbul.tr@gmail.com
Template Creating