Home » , , , , » Düzgün dengeli Rulo kaplamaları

Düzgün dengeli Rulo kaplamaları


alüminyum müşterileri sürdürülebilir bir şekilde operasyonlarını yürütmek yardımcı ürün ve hizmetler sunar.

Düzgün dengeli Rulo kaplamaları ve çekirdekleri işlem hatları çalıştırmak için gereken gücü azaltır. Rulo kaplamaları bobin boya ve eloksal hattı çalıştırmak için gereklidir. Bu çizgiler atmosferik emisyonları azaltmak solvent ve diğer duman yakalama olağanüstü bir iş yapmak. Vail Kauçuk çok daha uzun çalışma süreleri ve bazı durumlarda birden fazla servis döngüleri sağlanan uygulamalar için özel yüksek mühendislik rulo kaplamaları sağlar. Uzun giyen az kauçuk kaplamalar, ve nihayetinde çöplüklere sona dolayısıyla daha az kaplamalarında sonucu kapsar. Uzatılmış çalışma saatleri ve 3-6 kez çöp az kauçuk yeniden konumlandırma sonucu yeteneği.

alüminyum kendi operasyonları ile ilgili olarak, biz aktif ofis kağıt ürünleri, boxboard ve hurda haline herşeyi metal geri dönüşüm. Biz içi plastik şişe ve alüminyum kutular için geri dönüşüm kutuları var ve pilleri in-house geri dönüşüm. Bizim kovaladılar atık sertifikalı atık bertaraf şirketi aracılığıyla uzakta çekti edilir. Biz kullanılan kauçuk belirli türleri geri dönüşüm. Biz mağaza ve ofis genelinde T-8 ampullerin yaygın kullanıma sahiptir. Biz keskin uçucu organik bileşiklerin serbest azaltarak, solvent bizim kullanımını azaltmıştır. Biz rutin evsel atık geri dönüşüm olayları, elektronik aksamının düzgün atılması hakkında bildirimler göndermek, vb Biz de bitki ile ve bitkiler arasında bizim hammadde nakliye bu kapları tekrar kullanmayınız.
Jika Anda menyukai Artikel di blog ini, Silahkan klik disini untuk berlangganan gratis via email, dengan begitu Anda akan mendapat kiriman artikel setiap ada artikel yang terbit di Creating Website

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Alüminyum istanbul - İletişim e-mail: seo.istanbul.tr@gmail.com
Template Creating